Skip links

Tel. (+48) 62 747 58 00

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ DANE KONTAKTOWE DO WSZYSTKICH DZIAŁÓW FIRMY

STEEL RBB Sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Wojska Polskiego 83
63-200 Jarocin
NIP: 617-21-63-814
REGON 300770639
BDO: 000095452

czynne pn-pt, godz. 7.30 – 15.30

STEEL RBB Sp. z o.o. Sp.k. – spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000296815.

 

KONTAKT:
Tel. +48 62 747 58 00 
Fax: +48 62 763 64 00
info@steel-rbb.pl
ZAPYTANIA OFERTOWE:
rfq@steel-rbb.pl
ZAMÓWIENIA:
order@steel-rbb.pl

 

    PROKURENT

    ProkurentProxy

    Joanna Borusiak-Liwinska

    Prokurent

    Kom: +48 692 533 046
    mail: jborusiak_liwinska@steel-rbb.pl

    DYREKTOR ZAKŁADU

    mfrackowiak

    Maciej Frąckowiak

    Dyrektor Zakładu

    Tel: +48 62 747 58 00
    Kom: +48 795 155 009
    mail: mfrackowiak@steel-rbb.pl

    DYREKTOR TECHNICZNY

    TomaszDabrowski

    Tomasz Dąbrowski

    Dyrektor Techniczny

    Tel: +48 62 763 64 88
    Kom: +48 664 005 895
    mail: tdabrowski@steel-rbb.pl

    Dział Kontroli Jakości

    agladczak

    Agata Izańczak

    Specjalista ds. Jakości

    Kom: +48 532 754 555
    mail: aizanczak@steel-rbb.pl

    macieje

    Robert Maciejewski

    Kontroler Jakości

    Kom: +48 795 146 405
    mail: rmaciejewski@steel-rbb.pl

    kmroczek

    Karol Mroczek

    Kontroler Jakości

    Tel: +48 62 763 64 61
    Kom: +48 784 381 407
    mail: kmroczek@steel-rbb.pl

    Klaudia Gałczyńska

    Starszy Inspektor ds. BHP

    Kom: +48 604 619 335
    mail: kgalczynska@steel-rbb.pl

    RBBmail-avatar

    Reklamacje

    claim@steel-rbb.pl

    Dział Handlowy

    jnowak

    Julita Nowak

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 763 64 21
    Kom: +48 795 142 886
    mail: jnowak@steel-rbb.pl

    mszalkowski

    Michał Szałkowski

    Referent ds. Sprzedaży

    Tel: +48 62 763 64 21
    Kom: +48 784 955 501
    mail: mszalkowski@steel-rbb.pl

    RBBmail-avatar

    ZAMÓWIENIA

    order@steel-rbb.pl

    RBBmail-avatar

    ZAPYTANIA OFERTOWE

    rfq@steel-rbb.pl

    Dział Konstrukcyjny

    KrzysztofKazmierczak

    Krzysztof Kaźmierczak

    Kierownik Działu Konstrukcyjnego

    Tel: +48 62 763 64 62
    Kom: +48 795 176 124
    mail: kkazmierczak@steel-rbb.pl

    antczak

    Mateusz Antczak

    Konstruktor

    kom: +48 692 415 910
    mail: mantczak@steel-rbb.pl

    RBBpracownik-avatar

    Jędrzej Stranz

    Konstruktor

    kom: +48 539 537 755
    mail: jstranz@steel-rbb.pl

    Dział Planowania

    klaudia_p

    Klaudia Piątkowska

    Planista / Technolog

    Tel: +48 62 763 64 65
    Kom: +48 795 445 907
    mail: kpiatkowska@steel-rbb.pl

    MiroslawKarolczak

    Mirosław Karólczak

    Technolog

    Tel: +48 62 763 64 63
    Kom: +48 692 415 911
    mail: mkarolczak@steel-rbb.pl

    Wydział Przygotowania Produkcji

    AWos-Malusiak

    Agata Woś - Malusiak

    Kierownik Wydziału Przygotowania Produkcji

    Kom: + 48 604 116 178
    Tel: +48 62 76 36 471
    mail: awos_malusiak@steel-rbb.pl

    tpankowiak

    Tomasz Pankowiak

    Konstruktor/Technolog

    Kom: +48 668 060 818
    tel:+48 62 76 36 472
    mail: tpankowiak@steel-rbb.pl

    egrzemska

    Elżbieta Grzemska-Ratajczak

    Programista

    Kom: + 48 883 317 032
    Tel: +48 62 76 36 472
    mail: egrzemska_ratajczak@steel-rbb.pl

    agrabowska

    Aneta Grabowska

    Technolog Procesu

    Kom: +48 602 132 298
    mail: agrabowska@steel-rbb.pl

    Wydział Konstrukcji Spawanych

    KMielcarek

    Karol Mielcarek

    Kierownik Wydziału Konstrukcji Spawanych

    Tel: +48 62 76 36 461
    Kom: +48 604 276 736
    mail: kmielcarek@steel-rbb.pl

    RBBpracownik-avatar

    Marcin Kopij

    Główny Spawalnik / Team Leader

    Kom: +48 608 345 029
    mail: mkopij@steel-rbb.pl

    RBBpracownik-avatar

    Robert Smolarek

    Główny Spawalnik / Team Leader

    Kom: +48 604 990 918
    mail: rsmolarek@steel-rbb.pl

    Wydział Obróbki Mechanicznej

    pszymczak

    Paweł Szymczak

    Kierownik Wydziału Obróbki Mechanicznej

    Kom: +48 795 148 819
    mail: pszymczak@steel-rbb.pl

    RBBpracownik-avatar

    Maciej Lewicki

    Konstruktor/Technolog

    Kom: +48 883 317 276
    mail: mlewicki@steel-rbb.pl

    Dział Zakupów

    mblaszczyk

    Mateusz Błaszczyk

    Kierownik Działu Zakupów

    Tel: +48 62 763 64 42
    Kom: +48 692 366 565
    mail: mblaszczyk@steel-rbb.pl

    jadamiak

    Joanna Adamiak

    Referent ds. Zakupów

    Tel: +48 62 763 64 41
    Kom: +48 882 349 512
    mail: jadamiak@steel-rbb.pl

    Dział Kadr

    Telefon: +48 (62) 763 61 13

    groszak

    Grażyna Roszak

    Kierownik

    mail: groszak@rbb-stal.com.pl

    kidziaszek

    Katarzyna Idziaszek

    Specjalista ds. Kadr i Płac

    mail: kidziaszek@steel-rbb.pl

    Dział Księgowości

    Telefon. +48 62 763 61 18

    uszpera

    Urszula Szpera

    Główna Ksiegowa

    mail: uszpera@steel-rbb.pl

    bcelka

    Bernadeta Celka

    mail: bcelka@steel-rbb.pl

    aswidurski

    Andrzej Świdurski

    Radca Prawny

    Dział Logistyki

    dpaszkiewicz

    Danuta Paszkiewicz

    Specjalista ds. logistyki

    Tel: +48 62 763 64 65
    Kom: +48 606 721 773
    mail: dpaszkiewicz@steel-rbb.pl

    lwojtczak

    Łukasz Wojtczak

    Informatyk

    Tel: +48 62 76 36 114
    Kom: +48 883 317 024
    mail: lwojtczak@steel-rbb.pl

    lwachowiak

    Łukasz Wachowiak

    Informatyk

    Kom: +48 882 349 510
    mail: lwachowiak@steel-rbb.pl

    Wielkość czcionki
    Tryb kontrastowy