Skip links

Tel. +48 62 747 58 00

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ DANE KONTAKTOWE DO WSZYSTKICH DZIAŁÓW FIRMY

STEEL RBB Sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Wojska Polskiego 83
63-200 Jarocin
NIP: 617-21-63-814
REGON 300770639
BDO: 000095452

NOWY ZAKŁAD
STEEL RBB – Z5

Ul. Powstańców Wlkp. 55
63-200 Jarocin

czynne pn-pt, godz. 7.30 – 15.30

STEEL RBB Sp. z o.o. Sp.k. – spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000296815.

 

KONTAKT:
Tel. +48 62 747 58 00 
Fax: +48 62 763 64 00
info@steel-rbb.pl
ZAPYTANIA OFERTOWE:
rfq@steel-rbb.pl
ZAMÓWIENIA:
order@steel-rbb.pl

 

    STEEL RBB - ul. Wolska Polskiego 83

    STEEL RBB - Z5 - ul. Powstańców Wielkopolskich 55

    PROKURENT

    Joanna Borusiak-Liwinska

    Prokurent

    Kom: +48 692 533 046
    mail: j.borusiak_liwinska@steel-rbb.pl

    DYREKTOR ZAKŁADU

    Maciej Frąckowiak

    Dyrektor Zakładu

    Tel: +48 62 747 58 00
    Kom: +48 795 155 009
    mail: m.frackowiak@steel-rbb.pl

    DYREKTOR TECHNICZNY I DS. ROZWOJU GRUPY RBB

    Sławomir Andryszak

    Dyrektor Techniczny i ds. Rozwoju Grupy RBB

    tel: +48 539 022 366
    mail: s.andryszak@rbb-stal.pl

    DZIAŁ HANDLOWY

    Julita Nowak

    Specjalista ds. Kluczowych Klientów

    Tel: +48 62 763 64 21
    Kom: +48 795 142 886
    mail: j.nowak@steel-rbb.pl

    Julia Szymańska

    Specjalista ds. Kluczowych Klientów

    Kom: +48 784 955 501
    mail: j.szymanska@steel-rbb.pl

    Julia Tomaszewska

    Specjalista ds. Sprzedaży i Zakupów

    Kom: +48 539 022 593
    mail: j.tomaszewska@steel-rbb.pl

    RBBmail-avatar

    ZAMÓWIENIA

    order@steel-rbb.pl

    RBBmail-avatar

    ZAPYTANIA OFERTOWE

    rfq@steel-rbb.pl

    KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

    Norbert Szymczak

    Kierownik Utrzymania Ruchu

    Kom: +48 664 005 895
    mail: n.szymczak@steel-rbb.pl

    DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI

    Agata Izańczak

    Specjalista ds. Jakości

    Kom: +48 532 754 555
    mail: a.izanczak@steel-rbb.pl

    macieje

    Robert Maciejewski

    Kontroler Jakości

    Kom: +48 795 146 405
    mail: r.maciejewski@steel-rbb.pl

    kmroczek

    Karol Mroczek

    Kontroler Jakości

    Kom: +48 784 381 407
    mail: k.mroczek@steel-rbb.pl

    Anastasiia Koieva

    Kontroler Jakości

    Kom: +48 604 619 335
    mail: a.koieva@steel-rbb.pl

    RBBpracownik-avatar

    Patryk Leki

    Specjalista ds. BHP

    Kom: +48 532 660 444
    mail: p.leki@steel-rbb.pl

    RBBmail-avatar

    Reklamacje

    claim@steel-rbb.pl

    DZIAŁ KONSTRUKCYJNY

    Krzysztof Kaźmierczak

    GŁÓWNY KONSTRUKTOR

    Tel: +48 62 763 64 62
    Kom: +48 795 176 124
    mail: k.kazmierczak@steel-rbb.pl

    Mateusz Antczak

    Konstruktor

    kom: +48 692 415 910
    mail: m.antczak@steel-rbb.pl

    DZIAŁ PLANOWANIA

    Klaudia Piątkowska

    Główny Planista / Technolog

    Tel: +48 62 763 64 65
    Kom: +48 795 445 907
    mail: k.piatkowska@steel-rbb.pl

    Maciej Ciszewski

    Główny Planista

    Kom: +48 795 174 982
    mail: m.ciszewski@steel-rbb.pl

    MiroslawKarolczak

    Mirosław Karólczak

    Planista - Technolog

    Tel: +48 62 763 64 63
    Kom: +48 692 415 911
    mail: m.karolczak@steel-rbb.pl

    WYDZIAŁ PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

    Agata Woś - Malusiak

    Kierownik Wydziału Przygotowania Produkcji

    Kom: + 48 604 116 178
    Tel: +48 62 76 36 471
    mail: a.wos_malusiak@steel-rbb.pl

    tpankowiak

    Tomasz Pankowiak

    Konstruktor/Technolog

    Kom: +48 668 060 818
    tel:+48 62 76 36 472
    mail: t.pankowiak@steel-rbb.pl

    agrabowska

    Aneta Grabowska

    Technolog Procesu

    Kom: +48 602 132 298
    mail: a.grabowska@steel-rbb.pl

    Mateusz Bugaj

    Technolog Procesu / Programista

    tel:+48 62 76 36 472
    mail: m.bugaj@steel-rbb.pl

    WYDZIAŁ KONSTRUKCJI SPAWANYCH

    Karol Mielcarek

    Kierownik Wydziału Konstrukcji Spawanych

    Tel: +48 62 76 36 461
    Kom: +48 604 276 736
    mail: k.mielcarek@steel-rbb.pl

    Marcin Kopij

    Główny Spawalnik / Team Leader

    Kom: +48 608 345 029
    mail: m.kopij@steel-rbb.pl

    Robert Smolarek

    Team Leader

    Kom: +48 604 990 918
    mail: r.smolarek@steel-rbb.pl

    Wydział Obróbki Mechanicznej

    pszymczak

    Paweł Szymczak

    Kierownik Wydziału Obróbki Mechanicznej

    Kom: +48 795 148 819
    mail: p.szymczak@steel-rbb.pl

    RBBpracownik-avatar

    Maciej Lewicki

    Konstruktor/Technolog

    Kom: +48 883 317 276
    mail: m.lewicki@steel-rbb.pl

    Dział Zakupów

    Mateusz Błaszczyk

    Kierownik Działu Zakupów

    Kom: +48 692 366 565
    mail: m.blaszczyk@steel-rbb.pl

    Veronika Gniazdowska

    Specjalista ds. Zakupów

    Tel: +48 62 763 64 41
    Kom: +48 882 349 512
    mail: v.gniazdowska@steel-rbb.pl

    Dział Kadr

    Telefon: +48 62 76 36 113

    groszak

    Grażyna Roszak

    Kierownik

    mail: g.roszak@rbb-stal.pl

    kidziaszek

    Katarzyna Idziaszek

    Specjalista ds. Kadr i Płac

    mail: k.idziaszek@steel-rbb.pl

    Dział Księgowości

    Telefon. +48 62 763 61 18

    Joanna Sobczak

    Młodszy Specjalista ds. księgowości

    j.sobczak@steel-rbb.pl

    aswidurski

    Andrzej Świdurski

    Radca Prawny

    Dział Logistyki

    dpaszkiewicz

    Danuta Paszkiewicz

    Specjalista ds. logistyki

    Tel: +48 62 763 64 65
    Kom: +48 606 721 773
    mail: d.paszkiewicz@steel-rbb.pl

    DZIAŁ IT

    Łukasz Wojtczak

    Informatyk

    Tel: +48 62 76 36 114
    Kom: +48 883 317 024
    mail: l.wojtczak@steel-rbb.pl

    Łukasz Wachowiak

    Informatyk

    Kom: +48 882 349 510
    mail: l.wachowiak@steel-rbb.pl

    Wielkość czcionki
    Tryb kontrastowy